Fotowoltaika dla domu

Bezpieczna istalacja

 

Wiemy jak ważne, jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. W Pionier Energia dokładamy wszelkich starań, by Twoja nowa instalacja była nie tylko wydajna, ale i bezpieczna.

 

Działamy kompleksowo

Zaczynamy od rzetelnego audytu, który dokładnie określi Twoje potrzeby i możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Następnie wykonujemy profesjonalny projekt, uwzględniający najlepsze rozwiązania fotowoltaiczne i wszystkie normy bezpieczeństwa. Montaż instalacji z Pionier Energia przebiega szybko i sprawnie. Nasi specjaliści zadbają o wszystkie szczegóły, a po montażu…

 

Skorzystaj z darmowego badania termowizyjnego

W ramach serwisu gwarancyjnego oferujemy zupełnie darmowe badanie termowizyjne instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu wiesz, że została zrealizowana w prawidłowy sposób.

Kalkulator fotowoltaiczny

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika jest opłacalna? Chcesz możliwie szybko poznać przybliżone koszty i prognozę oszczędności?

W Twoje ręce oddajemy nasz kalkulator fotowoltaiczny. Wystarczy, że suwakiem wskażesz aktualną kwotę swoich miesięcznych rachunków za prąd, a kalkulator wszystko dla Ciebie wyliczy.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, po prostu zamów bezpłatną wycenę lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

100 zł

Jak to wygląda obecnie?

Rocznie wydajesz:

1200 zł

W ciągu roku zużywasz tyle energii:

2 MW

Jakiej instalacji potrzebujesz?

Zalecana moc:

2.44 kWp

Koszt instalacji:

11468 zł

Po odliczeniu dotacji i ulg:

6944 zł

OSZCZĘDNOŚĆ

Zwrot instalacji w latach

3.3

Twój zysk w ciągu 25 lat

57858 zł

1. Audyt

2. Oferta

3. Umowa

4. Montaż

5. Odbiór dotacji

Wsparcie na każdym kroku

 

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie — począwszy od audytu, na odbiorze dotacji kończąc. W Pionier Energia masz pewność, że Twoja nowa instalacja, będzie miała optymalne parametry i najwyższą jakość wykonania. Dzięki umowie z bankami jesteśmy w stanie zapewnić Ci atrakcyjne formy finansowania oraz dobrowolne ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej.

1. Audyt

2. Oferta

3. Umowa

4. Montaż

5. Odbiór dotacji

Zaufaj najlepszym!

Nasz zespół tworzą wykfalifikowani specjaliści, których kompetencje potwierdzone są licznymi certyfikatami i ukończonymi kursami.

Fotowoltaika

Zobacz jakie projekty instalacji fotowoltaicznych zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Ty też możesz mieć taką fotowoltaikę!

O co chciałbyś zapytać?

15 + 2 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!