Stacje ładowania pojazdów

Z myślą o Tobie
i Twoich Klientach.

 

Wykorzystaj swoją przestrzeń parkingową w dodatkowy sposób! Poznaj innowacyjne, łatwe w obsłudze stacje operatorskie. Zobacz, co wyróżnia stacje marki Eway i zarabiaj pasywnie, dostarczając jednocześnie, najwygodniejszy sposób ładowania samochodów na rynku.

 

Nowoczesne i trwałe
stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Postaw na wygodny, pasywny dochód!

Łatwa konfiguracja i obsługa

Wygodny 10” wyświetlacz dotykowy, zdalne aktualizacje.Bez zbędnych aplikacji i komplikacji.

Dostępność

Ładowarki Eway są kompatybilne ze wszystkimi pojazdami elektrycznymi, dostępnymi na rynku. Wystarczy 15 minut od uruchomienia, by Twój klient zobaczył Twoją stację w swoim aucie.

Proste płatności i rozliczenia

Stacje obsługują płatności zbliżeniowe, a także e-faktury i e-paragony. Niska prowizja za kW i prosty sposób ustalania cen, to kolejna korzyść dla Ciebie!

Trwałość i bezpieczeństwo

Najwyższej jakości podzespoły i wykonana ze stali nierdzewnej obudowa, zapewniają odpowiednią trwałość urządzeń. Stacje spełniają też wszystkie warunki bezpieczeńśtwa, dzięki czemu mogą być instalowane zarówno w parkingach naziemnych, jak i podziemnych.

Najlepsze wsparcie

Serwis techniczny i aktualizacje to u nas standard. Dodatkowo zajmujemy się również obsługą finansowo-księgową Twojej stacji ładowania!

O co chciałbyś zapytać?

6 + 5 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!