Termomodernizacja

Rewolucyjne rozwiązanie

 

Wiemy doskonale, że zastosowanie standardowego docieplenia budynku, nie zawsze jest możliwe. Przykładowo: zabytki i obiekty sakralne często obwarowane są dodatkowymi obostrzeniami, które nie pozwalają na zastosowanie klasycznego styropianu. Może również zdarzyć się tak, że konstrukcja domu lub lokalu usługowego nie pozwala w prosty i skuteczny sposób wykonać prac termomodernizacyjnych.

W Pionier Energia stawiamy zawsze na nowoczesne i skuteczne rozwiązania — właśnie dlatego w naszej ofercie znaleźć można unikatową powłokę PScoat, która idealnie sprawdzi się tam, gdzie z jakichś przyczyn Klient nie chce lub nie może zastosować dodatkowej warstwy styropianu.

Jak działa PScoat?

Mikrosfery kwarcowe, z przestrzeniami próżniowymi, odbijają promienie słoneczne tak jak lustro. Produkty PScoat są połączone w warstwę odbijającą ciepło, która może skutecznie zastąpić tradycyjne rozwiązania termoizolacyjne.

PSCoat może być stosowany na wszelkiego rodzaju powierzchniach budynków, takich jak: tynki mineralne, tynki akrylowe, styropian lub bezpośrednio na cegłach. Zachowuje oryginalny wygląd budynku – pozwala ocieplić ściany np. w zabytkowych budynkach z reliefami czy z ozdobnymi balkonami bez widocznych zmian. Standardowym kolorem PSC jest biały, ale może być on barwiony  na miejscu zgodnie ze wzornikiem RAL. Ciemne odcienie nie są zalecane.

Zastosowanie

  • izolacja termiczna i ochrona przed korozją powierzchni metalowych
  • izolacja termiczna powierzchni budowlanych
  • uszczelnienie oraz izolacja tworzyw i metali
  • zwiększenie właściwości termorefleksyjnych ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku
  • zwiększenie termoizolacji pokryć dachowych
  • izolacja oraz uszczelnienie podłóg

Dlaczego warto wybrać PScoat?

Postaw na rewolucyjną termomodernizacjęi zacznij oszczędzać!

Wybierz unikatowe rozwiązanie PScoat, oparte na szwajcarskim patencie i zacznij oszczędzać na ogrzewaniu. Zapytaj o szczegóły naszych doradców i poznaj pełną gamę produktów. Jeśli chcesz, zajmiemy się również aplikacją powłoki — w Pionier Energia świadczymy usługi kompleksowo. Dla Twojej wygody!

O co chciałbyś zapytać?

13 + 5 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!