Fotowoltaika dla domu

Bezpieczna istalacja

 

Wiemy jak ważne, jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. W Pionier Energia dokładamy wszelkich starań, by Twoja nowa instalacja była nie tylko wydajna, ale i bezpieczna.

 

Działamy kompleksowo

Zaczynamy od rzetelnego audytu, który dokładnie określi Twoje potrzeby i możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Następnie wykonujemy profesjonalny projekt, uwzględniający najlepsze rozwiązania fotowoltaiczne i wszystkie normy bezpieczeństwa. Montaż instalacji z Pionier Energia przebiega szybko i sprawnie. Nasi specjaliści zadbają o wszystkie szczegóły, a po montażu…

 

Skorzystaj z darmowego badania termowizyjnego

W ramach serwisu gwarancyjnego oferujemy zupełnie darmowe badanie termowizyjne instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu wiesz, że została zrealizowana w prawidłowy sposób.

Magazyn energii

 

Magazyny energii oferowane przez Pionier Energia współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pozwolą na zmaksymalizowanie wykorzystania wyprodukowanej energii szczególnie dla domów, gdzie nie zużywa się dużo energii w ciągu dnia i możliwe będzie korzystanie z nadwyżek, gdy zajdzie taka potrzeba bez konieczności oddawania nadprodukcji do sieci.

Odpowiednio dobrana instalacja pozwoli na korzystanie z darmowego prądu oraz niezależność energetyczną, nawet podczas awarii sieci przesyłowych, czy przerw w dostawie prądu.

Zasada działania jest prosta, dostarczana do magazynu energia elektryczna przechowywana jest w postaci chemicznej, następnie ponownie jest przekształcana i oddawana w formie energii elektrycznej.

Okresy gwarancji poszczególnych akumulatorów wynoszą 2, 5 lub 10 lat.

Kalkulator fotowoltaiczny

100 zł

Jak to wygląda obecnie?

Rocznie wydajesz:

1200 zł

W ciągu roku zużywasz tyle energii:

2 MW

Jakiej instalacji potrzebujesz?

Zalecana moc:

2.44 kWp

Koszt instalacji:

11468 zł

Po odliczeniu dotacji i ulg:

6944 zł

OSZCZĘDNOŚĆ

Zwrot instalacji w latach

3.3

Twój zysk w ciągu 25 lat

57858 zł

Zastanawiasz się, czy fotowoltaika jest opłacalna? Chcesz możliwie szybko poznać przybliżone koszty i prognozę oszczędności?

W Twoje ręce oddajemy nasz kalkulator fotowoltaiczny. Wystarczy, że suwakiem wskażesz aktualną kwotę swoich miesięcznych rachunków za prąd, a kalkulator wszystko dla Ciebie wyliczy.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji, po prostu zamów bezpłatną wycenę lub skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

1. Audyt

2. Oferta

3. Umowa

4. Montaż

5. Odbiór dotacji

Wsparcie na każdym kroku

 

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie — począwszy od audytu, na odbiorze dotacji kończąc. W Pionier Energia masz pewność, że Twoja nowa instalacja, będzie miała optymalne parametry i najwyższą jakość wykonania. Dzięki umowie z bankami jesteśmy w stanie zapewnić Ci atrakcyjne formy finansowania oraz dobrowolne ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej.

1. Audyt

2. Oferta

3. Umowa

4. Montaż

5. Odbiór dotacji

Pompy ciepła

Niezależność energetyczna

 

Połączenie pompy ciepła i fotowoltaiki w domu, pozwala na niemal całkowitą niezależność energetyczną. To nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe rozwiązanie, które zapewni stałe ogrzewanie i prąd w Twoim domu, nawet podczas awarii sieci miejskiej.

 

Ekologiczni Pionierzy

Kolejnym plusem pompy ciepła jest aspekt ekologiczny. Podobnie jak w przypadku fotowoltaiki, wpływa ona na redukcję emisji dwutlenku węgla przez gospodarstwo domowe. To nie tylko istotne dla planety, ale przede wszystkim dla Twojej rodziny.

 

Zero dymu. Zero zanieczyszczeń.

Nie musisz też martwić się o opał na zimę, ani porządek w kotłowni. Pompa ciepła to wygodne i czyste rozwiązanie, dzięki któremu zapomnisz o problemach związanych z ogrzewaniem domu.

Nasz oficjalny partner techniczny

SAUKA BAJ to profesjonalna inżynieryjna wiedza oraz umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem.

W trosce o jakość świadczonych usług wybraliśmy najlepszego partnera z możliwych.

Dla kierowców

Stacje ładowania

 

Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, w końcu to przyszłość motoryzacji. Ciche i ekologiczne, a przy tym dynamiczne, z każdym kolejnym miesiącem zyskują sobie nowych zwolenników. Dla posiadaczy aut elektrycznych niezwykle istotna jest przydomowa stacja ładowania. W Pionier Energia doskonale rozumiemy tę potrzebę — w końcu chodzi o komfort użytkowania.

 

Pionier Energia wspiera e-kierowców

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty na przydomową stację ładowania. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji i chętnie przedstawią najlepsze możliwe rozwiązania.

Car-Port, czyli wiata solarna

 

Rozwiązanie genialne w swojej prostocie. Chroni samochód przed deszczem i śniegiem, a promienie słoneczne zamienia w energię elektryczną. Można go zamontować niemal w dowolnym miejscu i daje szansę rozbudowy. Nie wymaga dużych nakładów finansowych i podlega uldze podatkowej jak każda instalacja fotowoltaiczna. Samochody elektryczne są coraz bardziej popularne. Za parę lat będą standardem, dlatego radzimy rozważyć takie rozwiązanie już dziś. Po co czekać?!

Posiadasz auto z napędem spalinowym? Car-Port jest również dla Ciebie. Ochroni Twój samochód, a energię z paneli fotowoltaicznych dostarczy do Twojego domu!

O co chciałbyś zapytać?

5 + 13 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!