PROMOCJA – Instalacja PV

Tylko teraz, dla pierwszych 50-ciu Klientów fotowoltaika w przekorzystnej ofercie nawet 2799 PLN za kW! 💚💚💚
Takiej oferty jeszcze nie było! 😎
Gwarantujemy najniższą cenę!
Znalazłeś identyczny zestaw taniej? Zwrócimy Ci różnicę! SPRAWDŹ!
Wybierz swój zestaw i ciesz się własnym prądem! 💚
☀️ 3,6 kWp 💸 13 390 zł
☀️ 4 kWp 💸 15 090 zł
☀️ 4,4 kWp 💸 15 690 zł
☀️ 4,8 kWp 💸 16 290 zł
☀️ 5,2 kWp 💸 16 990 zł
☀️ 5,6 kWp 💸 17 890 zł
☀️ 6 kWp 💸 19 090 zł
☀️ 6,4 kWp 💸 19 890 zł
☀️ 6,8 kWp 💸 21 490 zł
☀️ 7,2 kWp 💸 22 090 zł
☀️ 7,6 kWp 💸 23 190 zł
☀️ 8 kWp 💸 23 990 zł
☀️ 8,4 kWp 24 590 zł
☀️ 8,8 kWp 💸 25 190 zł
☀️ 9,2 kWp 💸 25 890 zł
☀️ 9,6 kWp 💸 26 990 zł
☀️ 10 kWp 💸 27 990 zł
DODATKOWO:
👉 3 lata ubezpieczenia od wszelkich ryzyk GRATIS
👉 15 lat gwarancji na panele
👉 12 lat gwarancji na falownik
👉 5 lat gwarancji na montaż
Wszystkie nasze zestawy to niezawodne panele TW Solar 400W Fullblack oraz falowniki Hypontech.
NIE CZEKAJ! Podaruj sobie tani prąd już dziś!
Ceny zestawów są cenami brutto dla dachów skośnych pokrytych blachodachówką. regulamin promocji dostępny na https://tinyurl.com/pv-przekorzystna

Pompy ciepła

POMPY CIEPŁA ATLANTIC

Pompa ciepła przekształca energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub wodzie, w ciepło wykorzystywane przez nas do ogrzewania mieszkań, domów oraz niewielkich obiektów komercyjnych.

• Europejskie pompy ciepła Atlantic
• do 35200 zł dotacji dla modernizowanych budynków z programu Czyste Powietrze
• do 7000 zł dotacji dla nowych budynków z programu Moje ciepło
• Pełen e-monitoring instalacji 24/7

Instalacja pompy ciepła o mocy 6 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 6kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L.

Idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni do 100m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji.

Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW . Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.
Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW )

Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 2600kWh do 3500 kWh.

Instalacja pompy ciepła o mocy 8 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 8kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni od 100 do 120 m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji. Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW.

Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia. Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 57dB. Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 3000kWh do 4000 kWh.

Instalacja pompy ciepła o mocy 10 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 10kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni od 120 do 150 m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji. Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW .

Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia. Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 60dB. Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 4000kWh do 5000 kWh.

Zobacz, co zyskujesz!

  • Gwarancja 3 lat na pompę i 5 lat na sprężarkę.
  • Autoryzowany serwis na terenie całego kraju.
  • Klasa energetyczna A++
  • Nie musisz angażować własnych środków! Kupując instalację pompy ciepła od Pionier Energia możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania.
  • Rata już od 488 zł miesięcznie, przy planie finansowym na 120 m-cy (dla pompy 6 kW)
  • Po montażu możesz otrzymać dotację z programu Czyste Powietrze lub Moje Ciepło
  • Odliczysz również koszt instalacji od podatku PIT za 2023 r.

Nasze banki

Pionier Energia współpracuje z czołowymi Bankami i pomagamy w pozyskiwaniu kredytów i leasingów. Wynegocjowaliśmy stałe oprocentowanie dla Naszych Klientów. Ponieważ rachunki za prąd nieustannie rosną i nic nie wskazuje, aby w przyszłości miało się to zmienić. Wprawdzie brak wystarczających środków na montaż i zakup instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepłej może hamować taką inwestycję, ale zawsze możesz skorzystać z kredytu. Szczególnie że raty kredytowe będą same się spłacać, jako że Twoje nowe rachunki za prąd zmniejszą się o około 90%.

Nie da się ukryć, że inwestycja w fotowoltaikę to spore koszty. Jednak dzięki specjalnym kredytom, a także dopłatom coraz więcej osób może sobie na to pozwolić. Dlatego już dziś możesz zacząć szukać najlepszego kredytu na fotowoltaikę, a my Tobie w tym pomorzemy.

O co chciałbyś zapytać?

1 + 8 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!