PROMOCJA – Instalacja PV

Poznaj naszą ofertę promocyjną! Fotowoltaika w niskich cenach, z możliwością atrakcyjnego finansowania. Sprawdzone rozwiązania — panele marki JA Solar z 12-letnią gwarancją producenta oraz falownik Solplanet (10 lat gwarancji), pozwolą Ci cieszyć się oszczędnością i bezawaryjnym działaniem przez wiele lat. Dodatkowo zyskujesz pełen e-monitoring działania Twojej nowej instalacji. Bez względu na wybraną opcję!

Wybierz pakiet dla siebie i skontaktuj się z naszym doradcą!

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,05 kWp

Idealnie sprawdzi się we wszystkich gospodarstwach domowych, w których roczne zużycie energii elektrycznej wynosi ok. 4000 kWh. Fotowoltaika o tej mocy dostarczy darmową energię niezbędną do zasilenia źródeł światła, pracy wszystkich urządzeń AGD, RTV oraz ogrzania ciepłej wody użytkowej.
Szacunkowa roczna produkcja prądu wyniesie 4100 kWh.

Nie chcesz angażować własnych środków?

Kupując fotowoltaikę od Pionier Energia możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania. Rata już od 287 zł miesięcznie, przy planie finansowym na 120 m-cy. Po montażu możesz otrzymać dodatkowe 6000 zł dotacji z programu Mój Prąd! Odliczysz również koszt instalacji od podatku PIT za 2023 r.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,37 kWp

Optymalny zestaw solarny dostosowany do zapotrzebowania w energię elektryczną w domach średniej wielkości, zamieszkiwanych przez 4 osobową rodzinę. Zestaw znajdzie zastosowanie na dachach domów, jak i na gruncie, w których roczne zużycie energii elektrycznej wynosi ok. 6000 kWh.

Szacunkowa produkcja prądu wyniesie ok. 6200 kWh rocznie. Fotowoltaika o tej mocy pozwoli wyprodukować wystarczającą ilość darmowej energii elektrycznej, aby zasilić pracę wszystkich sprzętów RTV i AGD, oświetlić wnętrza pomieszczeń, a także zapewnić energię np. dla przepływowego ogrzewacza wody użytkowej.

Rata już od 380 zł miesięcznie, przy planie finansowym na 120 m-cy.
Po montażu możesz otrzymać dodatkowe 6000 zł dotacji z programu Mój Prąd!
Odliczysz również koszt instalacji od podatku PIT za 2023 r.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,55 kWp

Rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla dużej rodziny, która wykorzystuje energię elektryczną do ogrzewania domu w sezonie zimowym. Jest to kompletny system fotowoltaiczny dostosowany do potrzeb energetycznych w domach, w których roczne zapotrzebowanie na prąd wynosi ok. 9000 – 11000 kWh.

Fotowoltaika o tej mocy pozwoli wyprodukować wystarczającą ilość ekologicznej energii ze słońca, która zasili pracę wszystkich sprzętów elektrycznych, oświetlenia, a także zapewni komfort cieplny w domu, gdy wykorzystywane jest ogrzewanie elektryczne lub pompa ciepła. Szacunkowa roczna produkcja energii wyniesie ok. 10.000 kWh.

Rata już od 529 zł miesięcznie, przy planie finansowym na 120 m-cy.
Po montażu możesz otrzymać dodatkowe 6000 zł dotacji z programu Mój Prąd!

Dofinansowanie Mój Prąd 2022/2023 – Skorzystaj z dotacji i odbierz 6000 zł

22 kwietnia 2023 r. został uruchomiony piąty nabór wniosków o dofinansowanie w programie „Mój Prąd”. Wsparcie finansowe będzie można uzyskać nie tylko do fotowoltaiki, czy magazynu energii, ale także do pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych.

Sprawdź szczegóły dofinansowania w programie

MÓJ PRĄD

Pompy ciepła

POMPY CIEPŁA ATLANTIC

Pompa ciepła przekształca energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub wodzie, w ciepło wykorzystywane przez nas do ogrzewania mieszkań, domów oraz niewielkich obiektów komercyjnych.

• Europejskie pompy ciepła Atlantic
• do 35200 zł dotacji dla modernizowanych budynków z programu Czyste Powietrze
• do 7000 zł dotacji dla nowych budynków z programu Moje ciepło
• Pełen e-monitoring instalacji 24/7

Instalacja pompy ciepła o mocy 6 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 6kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L.

Idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni do 100m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji.

Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW . Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia.

Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.
Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 41 dB (model 5 kW , 6 kW )

Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 2600kWh do 3500 kWh.

Instalacja pompy ciepła o mocy 8 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 8kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni od 100 do 120 m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji. Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW.

Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia. Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 57dB. Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 3000kWh do 4000 kWh.

Instalacja pompy ciepła o mocy 10 kW

Nowoczesna i ekologiczna metoda ogrzewania domu połączona z produkcją ciepłej wody użytkowej (wbudowany zbiornik 190L) gwarantująca bardzo niskie koszty eksploatacji. Pompa ciepła Atlantic Extensa DUO R32 Split o mocy 10kW 1-faz. z wbudowanym zasobnikiem CWU 190L idealnie sprawdzi się we wszystkich domach o powierzchni od 120 do 150 m2, zasilając instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Posiada intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs, oraz możliwość zdalnej obsługi za pośrednictwem aplikacji. Moduł wewnętrzny montowany jest wewnątrz budynku. Składa się on ze zbiornika buforowego, we wnętrzu którego znajduje się opatentowany wymiennik grzewczy z wbudowana grzałką 3 kW z możliwością zwiększenia mocy do 6 kW .

Zaawansowany programator panelu sterowania umożliwia zarządzanie wieloma obiegami grzewczymi oraz parametrami pracy urządzenia. Moduł zewnętrzny montowany jest na zewnątrz budynku. Składa się on z wentylatora, sprężarki, parownika oraz zaworu rozprężnego. Cały moduł izolowany jest akustycznie oraz termicznie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym zewnętrzny moduł charakteryzuje bardzo cicha praca, generująca hałas na poziomie około 60dB. Szacowane zużycie energii elektrycznej wynosi od ok. 4000kWh do 5000 kWh.

Zobacz, co zyskujesz!

  • Gwarancja 3 lat na pompę i 5 lat na sprężarkę.
  • Autoryzowany serwis na terenie całego kraju.
  • Klasa energetyczna A++
  • Nie musisz angażować własnych środków! Kupując instalację pompy ciepła od Pionier Energia możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania.
  • Rata już od 488 zł miesięcznie, przy planie finansowym na 120 m-cy (dla pompy 6 kW)
  • Po montażu możesz otrzymać dotację z programu Czyste Powietrze lub Moje Ciepło
  • Odliczysz również koszt instalacji od podatku PIT za 2023 r.

Nasze banki

Pionier Energia współpracuje z czołowymi Bankami i pomagamy w pozyskiwaniu kredytów i leasingów. Wynegocjowaliśmy stałe oprocentowanie dla Naszych Klientów. Ponieważ rachunki za prąd nieustannie rosną i nic nie wskazuje, aby w przyszłości miało się to zmienić. Wprawdzie brak wystarczających środków na montaż i zakup instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepłej może hamować taką inwestycję, ale zawsze możesz skorzystać z kredytu. Szczególnie że raty kredytowe będą same się spłacać, jako że Twoje nowe rachunki za prąd zmniejszą się o około 90%.

Nie da się ukryć, że inwestycja w fotowoltaikę to spore koszty. Jednak dzięki specjalnym kredytom, a także dopłatom coraz więcej osób może sobie na to pozwolić. Dlatego już dziś możesz zacząć szukać najlepszego kredytu na fotowoltaikę, a my Tobie w tym pomorzemy.

O co chciałbyś zapytać?

1 + 7 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!