Nasz zespół

Pionier Energia tworzą ludzie

To, co najważniejsze w Pionier Energia, to nasz zespół. Doświadczeni fachowcy, którzy codziennie wkładają wiele serca i energii, by dostarczać Wam najlepsze rozwiązania fotowoltaiczne. Poznaj naszych pionierów i w razie potrzeby, napisz lub zadzwoń. Pamiętaj — jesteśmy tu dla Ciebie.

Biuro

Karina Skowrońska

Karina Skowrońska

Obsługa klienta

Szymon Gałązka

Szymon Gałązka

Manager działu realizacji

Dawid Kwapisz

Dawid Kwapisz

Ekspert ds. pomp ciepła

Krzysztof Czajkowski

Krzysztof Czajkowski

Specjalista ds. pomp ciepła
+48 513 438 609
biuro@pionier-energia.pl

Kacper Pałubiński

Kacper Pałubiński

Specjalista ds. projektowania instalacji PV

Specjaliści ds. OZE

Adrian Konczewski

Adrian Konczewski

Dyrektor ds. sprzedaży

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Polska

+48 533 982 538
a.konczewski@pionier-energia.pl

Bartłomiej Młynarczyk

Bartłomiej Młynarczyk

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Koszalin

+48 515 916 595
b.mlynarczyk@pionier-energia.pl

Marek Gutowski

Marek Gutowski

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Koszalin

+48 601 451 027
m.gutowski@pionier-energia.pl

Daniel Mitura

Daniel Mitura

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Płock

+48 518 490 809
d.mitura@pionier-energia.pl

Adam Olebiśnki

Adam Olebiśnki

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Poznań / Wielkopolskie

+48 530 662 530
a.olebinski@pionier-energia.pl

Przemysław Laskowski

Przemysław Laskowski

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Warszawa

+48 511 094 839
p.laskowski@pionier-energia.pl

Damian Kołdyj

Damian Kołdyj

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Puławy / Lubelskie

+48 789 370 227
d.koldyj@pionier-energia.pl

Mateusz Gwardiak

Mateusz Gwardiak

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Warszawa / Mazowieckie

+48 796 476 222
m.gwardiak@pionier-energia.pl

Marcin Sewerynek

Marcin Sewerynek

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Warszawa

+48 530 279 398
m.sewerynek@pionier-energia.pl

Jerzy Wołosiuk

Jerzy Wołosiuk

Specjalista ds. OZE

Fotowoltaika/Pompy Ciepła/Magazyny Energii

Warszawa / Mazowieckie

+48 693 427 881
j.wolosiuk@pionier-energia.pl

Sylwester Rawski

Sylwester Rawski

Właściciel

Dołącz do Pionier Energia

 

Odnawialne źródła energii to Twoja pasja? Chcesz pracować w najlepszym zespole pod słońcem? W takim razie skontaktuj się z nami i dołącz do pionierów fotowoltaiki już dziś!