Czyste powietrze Plus

 

15 lipca 2022 roku wystartował nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, czyli „Czyste Powietrze Plus”, z którego będą mogli skorzystać beneficjenci kwalifikujący się w programie do podwyższonego i najwyższego poziomu dofinansowania będzie dostępna tylko i wyłącznie dla nowych osób składających wniosek o dofinansowanie.

W przypadku programu “Czyste Powietrze Plus” najwyższa możliwa do otrzymania dopłata wynosi 69.000 zł (trzecia część tego rządowego programu z najwyższym dofinansowaniem). Natomiast maksymalna kwota dotacji z “Czystego Powietrza Plus” została zwiększona do 79.000 zł.

Maksymalne dotacje dla poszczególnych kategorii kosztów kwalifikowanych:

Nasze banki

Pionier Energia współpracuje z czołowymi Bankami i pomagamy w pozyskiwaniu kredytów i leasingów. Wynegocjowaliśmy stałe oprocentowanie dla Naszych Klientów. Ponieważ rachunki za prąd nieustannie rosną i nic nie wskazuje, aby w przyszłości miało się to zmienić. Wprawdzie brak wystarczających środków na montaż i zakup instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepłej może hamować taką inwestycję, ale zawsze możesz skorzystać z kredytu. Szczególnie że raty kredytowe będą same się spłacać, jako że Twoje nowe rachunki za prąd zmniejszą się o około 90%.

Nie da się ukryć, że inwestycja w fotowoltaikę to spore koszty. Jednak dzięki specjalnym kredytom, a także dopłatom coraz więcej osób może sobie na to pozwolić. Dlatego już dziś możesz zacząć szukać najlepszego kredytu na fotowoltaikę, a my Tobie w tym pomorzemy.

O co chciałbyś zapytać?

10 + 12 =

Potrzebujesz szybkiej informacji?

Wypełnij formularz, a my niebawem do Ciebie oddzwonimy. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaproponują najlepsze możliwe rozwiązania.

Wypełnij formularz - oddzwonimy!