Budujemy ekologiczny dom

W ostatnich latach w Polsce, coraz więcej mówi się o wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Zielona energia nie dość, że jest wyrazem dbałości o planetę, to jeszcze okazuje się dużo tańsza wobec rosnących nieustannie cen prądu.

Jak możesz dołączyć do grona prosumentów, jakie ekologiczne rozwiązania są dla Ciebie odpowiednie? Jak wybrać firmę, z którą możesz stworzyć swój własny, ekologiczny i samowystarczalny dom? I co najważniejsze – ile dzięki tym rozwiązaniom możesz zaoszczędzisz?

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii ma wiele zalet, dlatego rząd zachęca mieszkańców do inwestycji w OZE poprzez programy dofinansowań, takie jak “Mój Prąd” czy “Czyste Powietrze”, w ramach których można uzyskać nawet do 5 tys zł (na instalację fotowoltaiczną) bądź 18 tys.zł (pompy ciepła) i stworzyć swój własny ekologiczny dom.

Pionier Energia – pasjonaci branży OZE

Nie lubimy pojęcia “firma”. Nie byliśmy i nie będziemy korporacją. Pionier-Energia to zespół ludzi z różnym doświadczeniem zawodowym. To pasjonaci branży OZE, którzy połączyli siły by zagwarantować Klientom z całej Polski fachowość, jakość, indywidualne podejście i kompleksowość usług i produktów. Pionier-Energia powstała w maju 2020 w trudnym dla wszystkich czasie – czasie pandemii. I pomimo krótkiego stażu na polskim rynku, rozwijamy się, rośniemy i co najważniejsze – zaufało nam już kilkudziesięciu Klientów indywidualnych, właścicieli domów oraz małych przedsiębiorców, którzy postawili na niezależność energetyczną i postanowili uwolnić się od rachunków za prąd.

Jak długo PIONIER-ENERGIA jest na rynku i dlaczego jesteśmy firmą godną zaufania?

Od 2021 jako Pionier Energia oferujemy już nie tylko instalacje fotowoltaiczne, ale kompleksowe rozwiązania, które możesz zastosować podczas budowy swojego własnego, ekologicznego domu – pompy ciepła, magazyny energii i folie grzewcze.

Troszczymy się o jakość oferowanych produktów i usług, dlatego współpracujemy z największymi dystrybutorami, a produkty kupujemy tylko z oficjalnych źródeł. Zawsze wybieramy bezpieczne komponenty, o jak najdłuższych gwarancjach, świadczonych w Polsce. Wachlarz marek w naszej ofercie jest bardzo szeroki, a my zawsze szukamy jak najlepszego rozwiązania dostępnego na rynku, mieszcząc się w zakładanym na daną inwestycję budżecie Klienta.

Na rynku istnieje ponad 20 000 firm oferujących usługi w branży OZE. W Pionier Energia wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów, dlatego działamy transparentnie i oprócz gwarancji na komponenty, dajemy ją również na usługi montażu nawet do 60 miesięcy. Jesteśmy ubezpieczeni na 1.000.000 zł, dlatego masz pewność, że współpracujesz z wiarygodną i wypłacalną firmą – możesz nam zaufać!

FOTOWOLTAIKA

To nasza specjalność! W 2020 roku zrealizowaliśmy kilkadziesiąt instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce ze 100% satysfakcją po stronie Klientów oraz 100% pozytywną rekomendacją z ich strony. To dla nas powód do dumy, ale i bodziec do dalszych działań i rozwoju naszego zespołu.

Produkcja energii elektrycznej ze słońca niesie za sobą same korzyści – niezależność energetyczną, brak rachunków za prąd, ekologiczne podejście czy wzrost wartości nieruchomości.

Owszem, jest to spory wydatek, jednak na przestrzeni lat, koszt instalacji (lub raty kredytu) zrówna się z sumą Twoich rachunków za prąd, a tym samym uwalniasz się od zobowiązań wobec zakładu energetycznego. Kusząca perspektywa, prawda?

Troszczymy się o Klienta, dając mu wsparcie na każdym etapie – od wyboru po montaż instalacji fotowoltaicznej. Usługi zaczynamy od rozmowy z Klientem, gdzie poznajemy potrzeby i oczekiwania, następnie przeprowadzamy bezpłatny audyt techniczny, tworzymy projekt instalacji i wizualizację, którą Klient otrzymuje do akceptacji. Po podpisaniu umowy przeprowadzamy bezpieczny montaż (w czasie nawet do 2 tygodni). Pomagamy też załatwić wszelkie formalności – od finansowania (współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi), po zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego czy przygotowanie wniosku o dotację.

Kompleksowa obsługa Klienta Pionier Energia

Nie ogłoszono jeszcze naboru do 3. edycji Programu “Mój Prąd”, lecz nasz zespół jest na bieżąco z programami regionalnymi i z pewnością doradzi, jak i kiedy założyć instalację, tak by Klient mógł skorzystać z ulg i dofinansowań.

POMPY CIEPŁA

Innym, równie perspektywicznym rozwiązaniem technologicznym przy produkcji energii – w tym przypadku cieplnej – są pompy ciepła. Dzięki nim możliwe jest między innymi ogrzewanie budynków bez zbędnej emisji CO2. Specjaliści bezapelacyjnie podają, że te urządzenia staną się bardziej popularne niż kotły kondensacyjne.

Pionier Energia ma w swojej ofercie powietrzne pompy ciepła dla domów jednorodzinnych, które zapewniają jednocześnie ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową.

Po bezpłatnym audycie technicznym, którego najważniejszym elementem jest obliczenie zapotrzebowania budynku na ciepło, możemy zaproponować rozwiązania zarówno dla nowych, jak i już istniejących domów jednorodzinnych.

Poprzez współpracę z najbardziej doświadczonymi producentami pomp ciepła gwarantujemy najlepszą jakość na rynku, a w ofercie Pioniera znajdziecie specjalne pakiety z powietrznymi pompami ciepła typu split i monoblok, które zaspokajają indywidualne potrzeby każdego klienta.

Pompa ciepła Pionier Energia

Trwa program “Czyste Powietrze”, w ramach którego możesz dofinansować swoją inwestycję w pompę ciepła nawet do 18.000zł. Decydując się na współpracę z nami, załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, zoptymalizujemy koszt inwestycji i szybko zamontujemy wybraną przez Ciebie pompę..

MAGAZYNY ENERGII

Magazyny energii nie są jeszcze tak popularne, jak np. instalacje fotowoltaiczne. Być może ze względu na swoją cenę, ale z pewnością są przyszłością w aspekcie niezależności energetycznej. Nabór wniosków do 3. edycji programu “Mój Prąd” jeszcze nie został ogłoszony, ale wiadomo już, że magazyny energii zostaną objęte dofinansowaniem, co z pewnością przyczyni się do wzrostu ich sprzedaży. I słusznie! Co można zyskać?

Posiadając własną instalację fotowoltaiczną, prosument nie uiszcza ani opłaty za energię, ani dodatkowej opłaty dystrybucyjnej za ponownie pobraną energię. Należy jednak pamiętać, że po roku niewykorzystany nadmiar energii elektrycznej „przepada”. Z tego względu moc instalacji PV powinna być optymalnie dobrana do przewidywanego zużycia. W przeciwnym razie nadwyżki energii przejmie sprzedawca energii, a opłacalność instalacji ulegnie pogorszeniu.

Magazyny energii oferowane przez Pionier Energia, współpracujące z instalacją fotowoltaiczną pozwalają na zmaksymalizowanie wykorzystania wyprodukowanej energii. Najbardziej skorzystają na tym mieszkańcy domów, gdzie nie zużywa się dużo energii w ciągu dnia. Dlatego inwestując w swój własny magazyn energii możecie skorzystać z nadwyżek prądu bez bez konieczności oddawania nadprodukcji do sieci. Odpowiednio dobrana instalacja pozwoli na korzystanie z darmowego prądu oraz niezależność energetyczną, nawet podczas awarii sieci przesyłowych, czy przerw w dostawie prądu, co przy samej instalacji fotowoltaicznej, bez magazyn energii, nie jest możliwe.

EKO OGRZEWANIE

Pionier Energia zadba o wszystkie potrzeby Klienta podczas budowania ekologicznego domu. W naszej ofercie w 2021, pojawiły się także folie grzewcze dla nowo wybudowanych domów i dla termomodernizacji starszych budynków. Promienniki ciepła natomiast są idealnym, przenośnym rozwiązaniem dla produkcji ciepła, np. w domu letniskowym. Nie wymagają bowiem montażu na stałe i można je montować w dowolnym miejscu.

Fotowoltaika Pionier Energia

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych rozwiązań energetycznych dla Twojego domu, zapraszamy na nasz profil FBkanał YT oraz stronę www.pionier-energia.pl, gdzie zgłębisz tajniki świata OZE, rozwiejesz swoje wątpliwości i zdecydujesz się zainwestować w energię ze słońca!

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem pod numerem: +48 736-814-075. Pomożemy, doradzimy, załatwimy wszelkie formalności. Ta jedna rozmowa telefoniczna może być pięknym początkiem inwestycji w ekologię i oszczędności Twojego domu.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami!

O co chciałbyś zapytać?

4 + 6 =

Możesz też zamówić BEZPŁATNĄ wycenę!